четвер, 23 лютого 2017 р.

 Науково-педагогічне віче
Якщо Ви володієте знанням,
 дайте іншим запалити
 від нього свої світильники.
Т. Фулпер
Впровадження інклюзивної освіти, як нової форми навчання учнів з особливими освітніми потребами, вимагає від усієї педагогічної спільноти набуття нових знань  та реалізації їх у практичну діяльність.
Потужною інформаційно-методичною підтримкою для усіх фахівців, які включилися в процес інклюзивного навчання в Запорізькій області, - є КЗ «ЗОІППО», кафедра реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя. Під керівництвом ведучих фахівців даної кафедри Лупіновіч С.М. та Волошиної Т.А. в Запорізькій області проводяться семінари, тренінги, навчальні курси, лекції щодо професійного впровадження всіх методик та нововведень інклюзивної освіти.
  І ось вже в черговий раз, 08 лютого 2017року, під орудою старшого викладача кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Волошиної Т.А.  зібрались на обласний семінар з проблеми «Створення індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими потребами»  фахівці та всі небайдужі до справи  навчання та вихованні дітей з особливими освітніми потребами.
Учасники семінару отримали теоретичну інформацію та практичні поради  щодо створення та запровадження у навчально-виховний процес загальноосвітнього навчального закладу індивідуальної програми розвитку (ІПР) для дітей з особливими потребами.
  Активними учасниками семінару були і  працівники педагогічного колективу Запорізької школи-інтернату «Джерело»: асистент вчителя Аушев С.П. та соціальний педагог  Обухова Н.О.  Вони розширили своє коло знань з питань педагогічного та соціально-психологічного супроводу учнів з особливостями психофізичного розвитку та акцентували увагу на  ґрунтовній роботі  шкільної «команди підтримки» задля психологічної та соціальної адаптації дитини з особливими потребами.
Плідна співпраця усіх підструктур освітнього процесу щодо навчання і виховання дітей з порушеннями розвитку дає можливість більш ефективно та якісно впроваджувати нові освітні системи навчання, напрямки та технології. Після такої плідної праці, приходять на думку слова Великого митця Т. Шевченко
Учітеся, брати мої, думайте, читайте.


соціальний педагог 
школи-інтернату "Джерело"

 Обухова Н.О.

Немає коментарів:

Дописати коментар