пʼятниця, 26 січня 2018 р.

Організація інклюзивного навчання у «Джерелі»

Інклюзивна освіта як сучасна інноваційна тенденція досконало впроваджується в школі-інтернаті «Джерело». Висококласні спеціалісти навчального закладу узагальнили проблему, віднайшли законодавчу базу для інклюзивного навчання, ознайомились із досвідом зарубіжних країн та розробили зразки уроків, методику складання  індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами, діагностичні матеріали для учнів, батьків тощо.

          І головне, у кожного вчителя сформувалась думка, що ставлення до людей з особливими потребами не приходить за день і навіть за місяць. Воно виховується повсякчас. Нарешті прийшло усвідомлення того, що це такі ж люди, як і ти, вони не винні, що не все можуть зробити самотужки.
          Творча доробка у форматі порталу вчителя-асистента Аушева С.П., яка представлена на сертифікацію – це спроба узагальнити проблему інтеграції дітей з психо-фізичними вадами в освітній і соціальний простір. Вона містить практичний

матеріал щодо організації інклюзивного навчання в школі-інтернаті «Джерело». У ній можна знайти законодавчу базу з інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах України, якою  може скористатись кожен нинішній педагог. Корисним буде знайомство з досвідом зарубіжних країн із впровадження інклюзивної  освіти. Особливо цінним є власні конкретні розробки, завдяки яким була здійснена інтеграція зарубіжного досвіду  та впровадження свого, українського.


          Нам дуже хочеться, щоб наші діти, які мають особливі потреби, були  щасливими і в дитинстві, і в майбутньому, де їх сприйматимуть, як рівних.Немає коментарів:

Дописати коментар